ОГОЛОШЕННЯ

Оноківською сільською радою проводиться набір дітей віком від 8 до 14 років на безкоштовний гурток з образотворчого мистецтва. Для заповнення заяв та роз’яснення звертатись до завідуючих клубів  с. Оноківці та с. Оріховиця.

 

Адміністрація

Про початок процедури щодо розгляду детального плану.

Оноківська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території с. Оноківці, мкрн. “Новий”, мкрн. “Підкаміння”, Старе село (від вул. Санаторна до вул. Шевченка).

Замовник містобудівної документації – Оноківська сільська рада

Підстава для розроблення детального плану території – рішення №91  VI сесії VII скликання Оноківської сільської ради від 19.02.2016р.

Розробник детального плану – ДПІ “Закарпатдіпромісто”

Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Оноківської сільської ради

Пропозиції до проекту детального плану приймаються до 15 грудня 2016 року

Презентація та прилюдне експонування детального плану відбудеться 16 грудня 2016 року о 13 годині в приміщенні Оноківської сільської ради.

Оголошення про зустріч з керівниками Ужгородської ОДПІ ГУ ДФС

ОГОЛОШЕННЯ

 

27 жовтня 2016 року о 12 годині у залі Оноківської сільської ради відбудеться зустріч з керівниками Ужгородської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області.

Мета зустрічі: роз’яснення питань пов’язаних з оподаткуванням бізнесу, а також розгляд пропозицій та зауважень представників бізнесу.

 

Адміністрація