Новорічне свято в Оноківському ДНЗ

Нарешті відбулося свято і для діток Оноківського дошкільного навчального закладу. Ранок розпочався з приємних клопотів – дітки з працівниками садочку прикрашали гарну високу ялиночку.
Далі почалось справжнісіньке диво, адже дітки перевдяглися в святкове вбрання, батьки та гості зайняла місця для глядачів. Вихованці Оноківського ДНЗ розпочали свій виступ під чарівну мелодію. Були танці …були співи…а декламанти перевищували себе в артистизмі. Наприкінці до діток завітав Дід Мороз з друзями, який влаштував багато конкурсів та справжню дискотеку, де танцювали дітки з батьками а над головами літали мильні бульбашки імітуючи сніг. Ну і звісно подарунки! Як без них? Дітки отримали багато солодощів.
Не можемо не подякувати нашим спонсорам – голові Оноківської сільської ради Машіка П.Ю., сільським депутатам – Яночко П.П. – за чудові іграшки для діток, Комар О. за новорічну красуню – ялинку. Районному депутату – Ковач І.А. за цікаве дозвілля діток. Михайлишиній М.І. – начальнику Ужгородського районного відділу освіти, молоді та спорту.
Спонсорів багато, але це дуже приємно…і звісно надіємось на подальшу співпрацю.
Не можу не подякувати колективу садочку за чудову роботу та щедро вбрану залу й батькам за активну участь.
Загалом свято вийшло чудовим, маємо надію, що 2020 рік буде таким же вдалим для Оноківського ДНЗ.
З Новим роком!

Повідомлення Оноківської сільської ради

Оноківська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території с. Оріховиця Ужгородського району та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Проект детального плану території с. Оріховиця Ужгородського району (далі — ПДП).

Проект детального плану території с. Оріховиця Ужгородського району є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

Проект детального плану території с. Оріховиця Ужгородського району розроблено на підставі рішення 626 ХXV  сесії VІІ скликання Оноківської сільської ради від 09 лютого 2018 року

Замовник містобудівної документації — Оноківська сільська рада.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Оноківська сільська рада Юридична адреса: 89412 с. Оноківці,  вул. Головна, 59 тел./ факс: (0312) 73-98-44, onokivska.rada@meta.ua

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення у проекті детального плану території с. Оріховиця Ужгородського району розпочато з дня їх оприлюднення – 09 грудня 2019 року на сайті Оноківської сільської ради за адресою http://www.onokivtsi.uz.ua

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

13 січня 2020 року об 10:00 годині у адмінприміщенні сільської ради за адресою: 89412 с. Оноківці, вул. Головна, 59 тел./ факс: (0312) 73-98-44, onokivska.rada@meta.ua відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом детального плану території с. Оріховиця Ужгородського району можна в Оноківській сільській раді за адресою: 89412 с. Оноківці, вул. Головна, 59 тел./ факс: (0312) 73-98-44, onokivska.rada@meta.ua

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту детального плану території с. Оріховиця Ужгородського району подаються до: Оноківської сільської ради за адресою  89412 с. Оноківці, вул. Головна, 59 тел./ факс: (0312) 73-98-44, onokivska.rada@meta.ua.

Відповідальна особа: інженер землевпорядник  сільської ради Шпонтак Ю.М.  тел. +380508013960  e-mail: onokivska.rada@meta.ua

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 10 січня 2020 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.