В рамках наступності освітніх ланок та співпраці садочка, школи та батьків, з  метою узагальнення певних знань і вмінь дітей за 1 півріччя –

18 січня 2019 року в Оноківському ДНЗ відбулося відкритий перегляд заняття в старшій групі, вихователь – ШлепецькаДашинич Марія Юліусівна.

Були присутні вихователі Оноківського ДНЗ, батьки та вчитель початкових класів Оноківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Соханич Марія Федорівна.

Метою проведення відкритого заняття були:

  • демонстрація форм і методів навчально-виховної роботи;
  • аналіз дидактичної ефективності використання технічних засобів навчання;
  • контроль за якістю навчального процесу;
  • саморозвиток .

Дітки мали змогу показати свої знання з розвитку мовлення та грамоти, закріпити звуковий аналіз слів, ділення на склади, виділення у слові першого та останнього звуків (букв), читання по складам. Загадки та ребуси не здалися важкими, їх розгадування діткам дуже сподобалось. Також був присутній і сюрпризний момент на початку заняття, завітав «Зайчик – пізнайчик» з яблучками для частування діток наприкінці заняття.

Батьки мали змогу побачити своїх діток у навчанні, та  познайомитись з майбутнім першим вчителем. Під час проведення аналізу заняття, Марія Федорівна висловила сою думку, та позитивно оцінила знання дітей та педагогічну майстерність вихователя. Також, коментуючи цей захід, пані Соханич зазначила про необхідність продовжувати співпрацю школи та садка, як непереривну ланку освіти. У батьків було багато питань як до педагогів садка, так і до вчителя школи, на які отримали фахові відповіді.

Маємо надію, що співпраця Оноківського ДНЗ та Оноківської ЗОШ І-ІІІ ступенів продовжиться і дасть хороші плідні результати.

 

 

Нема коментарів.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обовязкові поля позначені (*).