Ой  хто, хто Миколая любить,

                                                             Ой хто, хто Миколаю служить,

                                                Тому, святий Миколай,

                                                                   Ти завжди допомагай, Миколаю!..

 

Ось і настала зима – із завірюхами, ожеледицею, морозами. А ще – з новорічними та різдвяними  святами. Саме їх ми очікуємо з величезним нетерпінням, зустрічаємо з неабиякою радістю.

Найбільш очікуване  свято – це свято Святого Миколая. Він зовсім не схожий на відомого змалку казкового Діда Мороза, який мандрує зі Снігурочкою. Він, Святий Миколай, є єпископом із міста Міра, що в Малій Азії, реальна людина, яка жила в ІVстолітті і прославилася своїм відданим служінням Богові та людям. Миколай був добрим священником, а ще він завжди  ділився із убогими та нужденними  всім, що мав. Допомагав безкорисливо і непомітно, зовсім не чекаючи подяки за це.

Ми також не забуваємо та шануємо традиції наших дідів та прадідів.  І особливо в день пам`яті Святого Миколая, 19 грудня, ми вчимося у нього добра, щедрості та милосердя. Щорічно у нашому дитсадку, дякуючи місцевій владі, зокрема сільському голові Машіці Павлу Юрійовичу, вихованці отримують гостинці в день Святого Миколая. Їх щасливі радісні оченята випромінюють віру в справжність цього свята.

Нема коментарів.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обовязкові поля позначені (*).