Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

детального плану території с.Оріховиця ур.«Березини», ур.«Горб», ур.«Петрів лаз», ур.«Попівня», ур.«Буяча лука», ур.«Черьовина», ур.«Над скалкою», ур.«Міреш», ур.«Невиць дорога», ур.«Балоглаз», ур.«Теметів», ур.«Мухониви» Ужгородського району Закарпатської області

 

 1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території с.Оріховиця ур.«Березини», ур.«Горб», ур.«Петрів лаз», ур.«Попівня», ур.«Буяча лука», ур.«Черьовина», ур.«Над скалкою», ур.«Міреш», ур.«Невиць дорога», ур.«Балоглаз», ур.«Теметів», ур.«Мухониви» Ужгородського району Закарпатської області.

В звіті СЕО  проведена   оцінка впливу нового проекту детального плану території  на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Оноківська сільська рада Ужгородського району.

 1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  • Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб – сайті Оноківська сільська рада Ужгородського району onokivska.rada@meta.ua  – 07 листопада  2018 року. Публікація заяви в газеті «Афіша» – 16 листопада, 2018, в газеті «Карпатський обєктив» – 15 листопада 2018р.
  • Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб – сайті Оноківської сільської ради Ужгородського району rada@meta.ua   – 21 грудня 2018 року.  Публікація заяви в газеті «Афіша» – 28  грудня, 2018р. в газеті «Карпатський обєктив» – 27 грудня  2018р..
  • Способи участі громадськості:

–   надання письмових зауважень і пропозицій на адресу:  89412 с. Оноківці, вул. Головна, 59. тел./ факс: (0312) 73-98-44, onokivska.rada@meta.ua

 • Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань –
 • 28 січня 2019 року о 11.00  у селі с. Оноківці, вул. Головна, 59, зал засідань сільської ради.
  • Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – 89412 с. Оноківці, вул. Головна, 59.

Контактна особаШпонтак Юлія Миколаївна: onokivska.rada@meta.ua, тел.739-695

 • Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій –  Оноківська сільська рада Ужгородського району ; 89412 с. Оноківці, вул. Головна, 59. тел./ факс: (0312) 73-98-44, onokivska.rada@meta.ua .

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

 • Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційний веб – сайт Оноківської сільської ради Ужгородського району  onokivska.rada@meta.ua

Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території с.Оріховиця ур.«Березини», ур.«Горб», ур.«Петрів лаз», ур.«Попівня», ур.«Буяча лука», ур.«Черьовина», ур.«Над скалкою», ур.«Міреш», ур.«Невиць дорога», ур.«Балоглаз», ур.«Теметів», ур.«Мухониви» Ужгородського району Закарпатської області оприлюднено 21  грудня 2018 року на офіційному веб – сайті Оноківська сільська рада Ужгородського району  onokivska.rada@meta.ua.

Строк громадського обговорення та консультування  становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває до  25 січня включно.

 

Нема коментарів.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обовязкові поля позначені (*).