Широкими дорогами,

                                                                       З рясними перемогами

                                                                       Відходить рік старий.

                                                                       Зима навкруг порошиться,

                                                                       У кожну хату проситься

                                                                       Веселий Рік Новий.

         Новорічні свята – це завжди щось надзвичайно чарівне! З дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки і таємну ніч, коли новорічними зірочками і ліхтариками висвічується нескінченна дорога наших мрій.

28 грудня до нашого садочка завітали гості – казкові Дід Мороз та Снігурочка. Які створили для малят веселу та казкову атмосферу, вони танцювали та веселилися разом із дітками. Чарівний мішечок нашого гостя був наповнений чудовими подарунками, які він із радістю подарував дітворі під час святкового концерту, до якого вони старанно готувалися.

Вихованці та їх батьки, працівники дитсадка щиро вдячні спонсорам, які долучилися до створення казкового настрою новорічного свята – обласному депутату Помпелю Мирону Йосиповичу, районному депутату Ковачу Івану Андрійовичу, начальнику відділу освіти Михайлишиній Маріанні Іванівні . Окрему подяку висловлюємо сільському голові Машіка Павлу Юрійовичу, який завжди дбає про наш навчальний дошкільний заклад, та депутатам сільської ради – Яночко Павлу Павловичу, Комар Олександру Михайловичу та Гринчук Ярославу Васильовичу, які, крім солодких подарунків, подарували нашим вихованцям багато цікавих та гарних іграшок.

Колектив дитячого садка від щирого серця вітає всіх із Новим Роком та Різдвом Христовим! Хай, ступивши на поріг Вашої оселі, вони принесуть разом із дзвінкою колядою міцне здоров`я, силу духу, злагоду і достаток. Нехай рік прийдешній додасть усім віри і життєвих сил, а успіх окрилить душу.

Щасливого Нового Року!

 

Нема коментарів.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обовязкові поля позначені (*).