Нарешті відбулося свято і для діток Оноківського дошкільного навчального закладу. Ранок розпочався з приємних клопотів – дітки з працівниками садочку прикрашали гарну високу ялиночку.
Далі почалось справжнісіньке диво, адже дітки перевдяглися в святкове вбрання, батьки та гості зайняла місця для глядачів. Вихованці Оноківського ДНЗ розпочали свій виступ під чарівну мелодію. Були танці …були співи…а декламанти перевищували себе в артистизмі. Наприкінці до діток завітав Дід Мороз з друзями, який влаштував багато конкурсів та справжню дискотеку, де танцювали дітки з батьками а над головами літали мильні бульбашки імітуючи сніг. Ну і звісно подарунки! Як без них? Дітки отримали багато солодощів.
Не можемо не подякувати нашим спонсорам – голові Оноківської сільської ради Машіка П.Ю., сільським депутатам – Яночко П.П. – за чудові іграшки для діток, Комар О. за новорічну красуню – ялинку. Районному депутату – Ковач І.А. за цікаве дозвілля діток. Михайлишиній М.І. – начальнику Ужгородського районного відділу освіти, молоді та спорту.
Спонсорів багато, але це дуже приємно…і звісно надіємось на подальшу співпрацю.
Не можу не подякувати колективу садочку за чудову роботу та щедро вбрану залу й батькам за активну участь.
Загалом свято вийшло чудовим, маємо надію, що 2020 рік буде таким же вдалим для Оноківського ДНЗ.
З Новим роком!

Нема коментарів.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обовязкові поля позначені (*).